RN73R1ETTP6491F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP6491F25
JLCPCB Part #
C2500053
Description
-55℃~+155℃ 6.49kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS