RN73H2ETTD1720F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1720F10
JLCPCB Part #
C4209065
Description
172Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS