MOS1CT528R513J
MFR.Part #
MOS1CT528R513J
JLCPCB Part #
C3408826
Description
-55℃~+200℃ 1W 51kΩ Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS