HV731JRTTD1694F
MFR.Part #
HV731JRTTD1694F
JLCPCB Part #
C6209577
Description
-55℃~+155℃ 1.69MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS