RN732BTTD3882C50
MFR.Part #
RN732BTTD3882C50
JLCPCB Part #
C4101553
Description
-55℃~+155℃ 125mW 38.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS