RN731JTTD4272C50
MFR.Part #
RN731JTTD4272C50
JLCPCB Part #
C3923290
Description
-55℃~+155℃ 42.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS