CFS1/4CT52R103G
MFR.Part #
CFS1/4CT52R103G
JLCPCB Part #
C2613152
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS