RN73H2ATTD2372D50
MFR.Part #
RN73H2ATTD2372D50
JLCPCB Part #
C2509704
Description
125mW 23.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS