RN73R2ETTD6650F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD6650F50
JLCPCB Part #
C2604221
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS