KN471M50035*60A
MFR.Part #
KN471M50035*60A
JLCPCB Part #
C2938786
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 35mm 470uF 500V 60mm ±20% 插件,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS