KN471M45035*45A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KN471M45035*45A
JLCPCB Part #
C3024770
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 450V 45mm 470uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS