KN821M50035*70A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KN821M50035*70A
JLCPCB Part #
C48639176
Package
Plugin,D35xL70mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 500V 70mm 820uF ±20% Plugin,D35xL70mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS