TDC505J0800A322415A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
TDC505J0800A322415A
JLCPCB Part #
C52024289
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+85℃ 5uF 800V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS