KN331M40030*35A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KN331M40030*35A
JLCPCB Part #
C2684461
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.5A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 330uF 35mm 400V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS