PEH200PJ5100MU2
MFR.Part #
PEH200PJ5100MU2
JLCPCB Part #
C1019640
Package
Bolt,D51.6xL95.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 100V 12000hrs@85℃ 22mm 25.6A@10kHz 51.6mm 95.5mm ±20% 螺栓,D51.6xL95.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS