ALF80G112EH350
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALF80G112EH350
JLCPCB Part #
C1017193
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 1100uF 25mm 350V 4.26A@100Hz 40mm 60mm 71mΩ 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS