EDK226M016S9DAA
MFR.Part #
EDK226M016S9DAA
JLCPCB Part #
C3829118
Package
SMD,D5xL5.65mm
Description
-40℃~+85℃ 16V 2000hrs@85℃ 22uF 39mA@120Hz 5.65mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.65mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS