ALF80C471EF500
MFR.Part #
ALF80C471EF500
JLCPCB Part #
C4155220
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 22.5mm 259mΩ 40mm 470uF 500V 50mm 7.12A@10kHz 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS