ALS70P474NJ025
MFR.Part #
ALS70P474NJ025
JLCPCB Part #
C1616463
Package
Bolt,D77xL115mm
Description
-40℃~+85℃ 0.47F 115mm 20000hrs@85℃ 25V 29.4A@10kHz 31.8mm 77mm 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS