ALC10A103DC040
MFR.Part #
ALC10A103DC040
JLCPCB Part #
C3725296
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 15000hrs@85℃ 3.69A@100Hz 35mm 35mm 40V 86mΩ@100Hz ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS