ALC80A123DC040
MFR.Part #
ALC80A123DC040
JLCPCB Part #
C1610736
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000uF 35mm 37mm 40V 47mΩ@100Hz 6.74A@100Hz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS