ELH2GM561R35KT
MFR.Part #
ELH2GM561R35KT
JLCPCB Part #
C2693615
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
2000hrs@105℃ 35mm 35mm 400V 560uF 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS