B43508B5397M7
MFR.Part #
B43508B5397M7
JLCPCB Part #
C1613014
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
35mm 35mm 390uF 450V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS