ALC10A102EP550
MFR.Part #
ALC10A102EP550
JLCPCB Part #
C5583557
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 105mm 10mm 18000hrs@85℃ 352mΩ@100Hz 4.86A@100Hz 40mm 550V ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS