ALC10C102EP500
MFR.Part #
ALC10C102EP500
JLCPCB Part #
C1589575
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 105mm 140mΩ@100Hz 18000hrs@85℃ 22.5mm 40mm 5.43A@100Hz 500V ±20% Plugin,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS