RMC1/32-5761FPA
MFR.Part #
RMC1/32-5761FPA
JLCPCB Part #
C5856205
Description
-55℃~+125℃ 30mW 5.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS