RMC1/2-510JTE
MFR.Part #
RMC1/2-510JTE
JLCPCB Part #
C6398074
Description
-55℃~+155℃ 51Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS