RMC1/20-390JPA
MFR.Part #
RMC1/20-390JPA
JLCPCB Part #
C6653973
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS