RMC1K1782FTE
MFR.Part #
RMC1K1782FTE
JLCPCB Part #
C6977919
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS