RMC1K7322FTE
MFR.Part #
RMC1K7322FTE
JLCPCB Part #
C7343855
Description
-55℃~+155℃ 1W 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS