RMC1/2K6191FTE
MFR.Part #
RMC1/2K6191FTE
JLCPCB Part #
C20094281
Description
-55℃~+155℃ 6.19kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS