RMC1/2K1822FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1822FTE
JLCPCB Part #
C7289321
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS