RMC1/2K1400FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1400FTE
JLCPCB Part #
C6654030
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS