RLC16K1R00FTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RLC16K1R00FTP
JLCPCB Part #
C2597586
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS