A300E1W2-2B6P12
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
A300E1W2-2B6P12
JLCPCB Part #
C47326899
Package
Push-Pull,P=3mm
Description
-25℃~+85℃ 11.8mm 12mm 2 2x3P 3 3mm 3mm 5A 600V 6P 8.8mm Black Brass Harpoon Contact (Plastic) Micro-Fit(MX 3.0) PA66 Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull,P=3mm Wire To Board Connector ROHS