SL2026-R055LHF
Extended
Manufacturer
ITG Electronics, Inc.
MFR.Part #
SL2026-R055LHF
JLCPCB Part #
C17440625
Package
SMD,5.2x5mm
Description
0.47mΩ 40A 55nH 68A ±15% SMD,5.2x5mm Power Inductors ROHS