SL2218A-R055LHF
Extended
Manufacturer
ITG Electronics, Inc.
MFR.Part #
SL2218A-R055LHF
JLCPCB Part #
C17541306
Package
SMD,5.7x5.5mm
Description
0.2mΩ 34A 55nH 63A ±15% SMD,5.7x5.5mm Power Inductors ROHS