HSZ1SMA10AT3G
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HSZ1SMA10AT3G
JLCPCB Part #
C42402043
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1 10V 12.3V 17V 23.5A 400W 5uA SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS