BZV55C5V1
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
BZV55C5V1
JLCPCB Part #
C41419601
Package
LL-34
Description
100nA 35Ω 4.8V~5.4V 5.1V 500mW 550Ω Independent LL-34 Zener Diodes ROHS