BUK7Y07-30B-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
BUK7Y07-30B-HXY
JLCPCB Part #
C22367530
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.5V 30V 37W 38nC@10V 80A 9mΩ@10V DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS