DF13C-6P-1.25V(75)
MFR.Part #
DF13C-6P-1.25V(75)
JLCPCB Part #
C17287894
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x6P 6 6P Brass PA Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS