HIF3H-14PB-2.54DSA(61)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
HIF3H-14PB-2.54DSA(61)
JLCPCB Part #
C17462785
Package
Plugin
Description
14P 2 2.54mm 2.54mm 2x7P 300V 3A 7 PBT Phosphor bronze Through Hole Tin UL94V-0 插件 Wire To Board Connector ROHS