FRC2010F9R10TS
MFR.Part #
FRC2010F9R10TS
JLCPCB Part #
C3000596
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS