FRL2512FR430TS
MFR.Part #
FRL2512FR430TS
JLCPCB Part #
C2960834
Description
-55℃~+155℃ 1W 430mΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS