FRC1206F1334TS
MFR.Part #
FRC1206F1334TS
JLCPCB Part #
C5126265
Description
-55℃~+155℃ 1.33MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS