FRC0603F3600TS
MFR.Part #
FRC0603F3600TS
JLCPCB Part #
C2930096
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS