TR0603D68K1P0510Z
MFR.Part #
TR0603D68K1P0510Z
JLCPCB Part #
C545758
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS