CR2512JR220E04R
MFR.Part #
CR2512JR220E04R
JLCPCB Part #
C146886
Description
-55℃~+155℃ 1W 220mΩ Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS