CR2512J5M60E04Z
MFR.Part #
CR2512J5M60E04Z
JLCPCB Part #
C146961
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS