CR1206F6R04P05Z
MFR.Part #
CR1206F6R04P05Z
JLCPCB Part #
C245592
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.04Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS